"Na vlasoch nešetri. Mysli na to,
že ich nosíš stále so sebou."

Adrián M. / trichológ

The GARDEN - White Hair Milk ESH

White Hair Milk

Neoplachovací sprejový kondicionér,  ktorý nosíte stále so sebou.

Originálne vlasové mlieko na poškodené, matné, suché, jemné a lámavé vlasy s účinkom hydratácie a regenerácie. Pravidelným používaním:

 • hydratuje a oživuje vlasy, bráni lámaniu či pretrnutiu
 • dodáva silu, elasticitu a lesk
 • pomáha pri rozčesávaní zachlpených vlasov
 • okamžite zlepšuje štruktúru vlasov
 • navracia pocit zdravých silných vlasov.

Vlasové mlieko je vhodné na dennú hydratáciu do suchých (alebo mierne vlhkých) vlasov. Má príjemnú nevtieravú vôňu. Nezanecháva pocit mastnoty.

150 ml

INCI
12,30 €

Vlasy

budú po použití svieže, hydratované a ľahko tvarovateľné

Bežné používanie

mlieko je určené na nosenie sebou v malom cestovnom balení

Rast vlasov

ovplyvňuje nepriamo aj mlieko, pretože hydratované, pružné vlasy sa nelámu a ich dĺžka tak narastá

Lámanie vlasov

bude minulosťou, mlieko v kombinácii s vlasovou maskou White Hair Mask dodá pružnosť vlasom na celý deň

Receptúra

navrhnutá trichológmi a diplomovaným fytoterapeutom TČM (Guaming Peking)

Obaly

sú plne recyklovateľné, nezaťažujú životné prostredie / prosím separujte

Okolie

si isto všimne vašu pozitívnu zmenu / budú sa za vami obzerať nielen muži

Bez...

keby ste sa nás spýtali, či sme do receptúry pridali parabény, silikóny, SLS/SLES, umelé farbivá, izothiazolinóny či bronopol, tak nie, zaobišli sme sa bez nich

Vhodná s...

hydratačnou maskou White Hair Mask, v pred žehlením či kulmovaním naneste na vlasy aj White Hair Cream - ochranný balzam pred teplom

12,30 €

Čo a prečo v ňom nájdete?

The GARDEN prirodna vlasova kozmetika_76582247_Cannabis Sativa Oil

Konopný olej

/cannabis sativa seed oil/
Konopný olej pomáha stimulovať rast vlasov, zlepšuje prekrvenie pokožky hlavy a predchádza jej vysušovaniu, ľahko sa vstrebáva, čím ju hlboko vyživuje. Proteíny v ňom obsiahnuté prispievajú k tvorbe keratínu, ktorého hrubá vrstva pomáha predchádzať lámavosti vlasov.

Je známy vysokým obsahom esenciálnych nenasýtených mastných kyselín Omega 3-6, vitamínov A, B1, B2, B6, C, E, fytosterolov, fytinu a množstvom dôležitých minerálnych látok.
Čistý olej najvyššej kvality, neobsahuje THC.

The GARDEN prirodna vlasova kozmetika_120248974_aloe

Aloe vera

/aloe barbadensis leaf/
Aloe vera obsahuje enzýmy, ktoré pomáhajú hojiť a opravovať poškodené bunky pokožky hlavy. To zlepšuje zdravie folikulov a nepriamo zvyšuje zdravý a rýchlejší rast vlasov. Proteolytický enzým pomáha nielen liečiť pokožku hlavy, ale tiež pomáha stimulovať spiace vlasové folikuly pre rast vlasov. To tiež pomáha potláčať vypadávanie vlasov a zabezpečuje, aby vaše vlasy zostali silné a objemné. Má protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú upokojiť podráždenú pokožku hlavy. Aloe vera má vysoký obsah bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré jej pomáhajú vyživovať vaše vlasy. Obsah vlhkosti v aloe pomáha udržiavať vlasy v kondícii a hydratované.

12,30 €

Odporúčame kombinovať s ...

The GARDEN - White Hair Mask ESH
White Hair Mask
Originálna vlasová maska pre hĺbkovú hydratáciu suchých, poškodených, či farbených vlasov. Inovatívna technológia tekutých kryštálov: uzatvára povrch vlasu vytvára na povrchu ochrannú vrstvu obmedzuje krepovatenie vlasov znižuje lámavosť vlasov a štiepenie končekov uľahčuje rozčesávanie vlasov zvyšuje lesk. Doplnené unikátnou kombináciou konopného oleja, panthenolu a aloe.
The GARDEN - White Hair Cream ESH
White Hair Cream
Silná ochrana vlasov. Originálny vlasový balzam určený na: ľahšie rozčesávanie vlasov regeneráciu a posilnenie štruktúry vlasov, ochranu vlasov pred teplom (žehlenie, fénovanie), zvýšenie ich pružnosti a hydratáciu obmedzenie lámavosti suchých vlasov a vlasových končekov. Vďaka vyššiemu obsahu oleja zo sladkých mandlí s vysokou teplotou prepálenia poskytuje ochranu pri žehlení vlasov až do 210°C. Dodáva vlasom výrazný lesk, obnovuje ich elasticitu a posilňuje pevnosť vlasov.
chlorella
Chlorella vrecko (na 20 dní)
Chlorella – doplnok výživy na podporu rastu a proti padaniu vlasov. Smaragdová „konzerva“ plná vitálnych látok – bola pre svet objavená nie vďaka masívnej reklame, ale preto, lebo funguje. Je kvalitným palivom a výberovou potravou pre naše bunky. Môžeme ju vnímať ako organicky pestovanú zeleninu najvyššej kvality. rast vlasov ⭐⭐⭐⭐⭐ proti padaniu ⭐⭐⭐⭐⭐ regenerácia pokožky vlasov ⭐⭐⭐⭐⭐ pri nedostatku železa, zinku, biotínu ⭐⭐⭐⭐⭐ proti šediveniu vlasov ⭐⭐⭐⭐⭐ sila vlasu ⭐⭐⭐⭐ lesk vlasov ⭐⭐⭐

Naše tipy:

 • pre rýchlejší rast vlasov - zvonku
  používajte podľa typu pokožky šampón a tonikum WHITE (normálna pokožka), SILVER (mastná pokožka), GOLDEN (suchá pokožka) - stimulujú vlasové korienky a zlepšuje ich výživu / zlepšujú hydratáciu pokožky (tonikum sa neoplachuje)
 • pre rýchlejší rast vlasov - zvnútra
  doplňte si do jedálnička chlorellu GW (môžu aj tehotné či kojace mamičky) pre zabezpečenie potrebných nutrientov z pohľadu zdravia (železo, zinok, biotín, vitamíny sk. B, C, aminokyseliny, atď.)
 • na suché lámavé vlasy
  po umytí naneste na vlasy hydratačnú regeneračnú masku White Hair Mask na 5-10 minút a opláchnite / inovatívna technológia tekutých kryštálov uzatvorí povrch vlasu, zníži lámavosť a krepovatenie, uľahčí rozčesávanie dlhých vlasov a zvyšuje lesk
 • ak žehlíte / fénujete / kulmujete
  chráňte si svoje vlasy pred teplom rozotretím malého množstva balzamu White Hair Cream vo vlasoch / obsahuje olej zo sladkej mandle - chráni vlasy až do teploty 217°C / po žehlení zostanú vlasy príjemne hodvábne na dotyk
 • na jemné, suché, lámavé konce
  aplikujte viackrát denne nezmývateľný kondicionér White Hair Milk / tisíce jemných sprejových častíc hydratujú vaše vlasy a zacelia vlhkosť vo vlasoch, aby vydržali dlhšie vláčne a ohybné / nezanecháva pocit mastnoty / môžete ho mať v kabelke stále pri sebe a používať podľa potreby
12,30 €

Všetko, čo vlasy potrebujú, rastie v záhrade.

The GARDEN prirodna vlasova kozmetika

Prírodná vlasová kozmetika
od vlasových špecialistov