Kto vlastne som?

Pred rokmi som bola veľmi podobná väčšine mladých báb...

Prešla som si mnohým. Bujará mladosť mi odpovedala na otázku, čo všetko moje vlasy vydržia, koľko toho ešte zvládnu. Zistila som to až vďaka tomu, že som prešla "cez čiaru".

V zúfalosti, sklamaní, nešťastí a slzami v očiach bolo treba hľadať riešenie, ako mať na hlave znovu vlasy... aby sa ten riedky porast znovu zahustil a začali mi rásť nové a zdravé vlasy...
(celý príbeh si môžete s dávkou trpezlivosti prečítať TU 🙂expert na vlasy

Začala nová kapitola môjho života naplnená hľadaním, čítaním kníh, prezeraním diskusných fór domácich i zahraničných, nakupovaním a skúšaním, skladaním si "vlasového puzzle" - teda čo s čím, ako a prečo súvisí. Prišlo na rad i skúmanie vlasov v 200-násobnom zväčšení pod mikroskopom, semináre a tréningy s odborníkmi na stravu, čínsku medicínu a orientálnu diagnostiku. Kurzy o tom, ako si zostaviť domácu lekárničku, a ktoré záhradné bylinky riešia aký problém. Konzultácie s trichológom a neskôr i školenia...
V predošlých dvoch vetách sú zhustené viac ako 4 roky môjho života.

Prišli prvé pozitívne výsledky, úspechy. Rady kamarátkam a známym. Zrazu som si uvedomila, že viem o vlasoch viac ako iní, a že mi robí radosť pomáhať a radiť ostatným. To ma priviedlo k vnútornému pocitu potreby podeliť sa o moje skúsenosti a vedomosti s vami.

Viac ako 126 pozitívnych reakcií na mojom FB profile za štyri mesiace ma utvrdilo v tom, že už je ten správny čas posunúť všetko naučené a otestované smerom k vám, ktoré sa buď nachádzate tam kde ja pred rokmi, alebo zápasíte s bežnými problémami vlasov.

Mojim cieľom je pomôcť čo najväčšiemu počtu z vás získať a udržať si zdravé a krásne vlasy, ktoré budú prirodzenou ozdobou každej ženy. 

Vďaka skvelým vlasom sa budeme cítiť sebaisto, príťažlivo, a budeme skrášľovať cesty, po ktorých kráčame...

(v súčasnosti pod značkou Eva N. už pracuje tím viacerých poradcov)

"Každá žena si zaslúži krásne zdravé vlasy." (Eva N.)

Eva N.

expert na vlasy

Eva N. sa od roku 2010 intenzívne zaoberá problematikou ženských vlasov. Študovala staré recepty našich babičiek ako i východné medicínske prístupy k vlasovej problematike. Presadzuje kombináciu pôvodných receptov s prírodnými modernými prípravkami.


A ešte som vám zabudla napísať, že pri každom umývaní vlasov, tak som mala ruku plnú vlasov. A teraz? Teraz mi pri umývaní vypadnú možno 3 vlasy, nakoľko mám sprchový, viem si to sledovať. Som fakt nadšená a veľmi odporúčam!!! Veľké ĎAKUJEM. Moja dilema sa konečne skončila 🙂 - cítim sa šťastná

Andrejka Len T.zákazníčka