Blond vlasy vyhrávajú

Blondínky sú neprávom považované za menej inteligentné.
Aj keď o nich existuje nekonečne veľa aforizmov a vtipov.  Viac ich má isto len Chuck Norris (dve nekonečná minimálne).

Tak dajme teda jeden blonďavý… Príde blonďavá slečna, ktorá má iba 3 vlasy na hlave, do kaderníctva a usadí sa. Kaderníčka sa jej pýta: “Tak čo to bude??”
Blondínka: “Prosím zapliesť.”
Kaderníčka sa pokúša zapliesť jej vrkoč, keď zrazu jej nechtiac vytrhne 1 vlas. Hovorí: “Prepáčte, ale nechtiac som vám vytrhla 1 vlas.”
Blondínka na to: “Tak mi tie 2 vlasy natočte.”
Kaderníčka sa snaží, ale nechtiac jej vytrhne aj druhý vlas. Bojácne jej povie: “Slečna prepáčte, ale aj druhý vlas vám vypadol, ostal vám jeden.”
A blondínka pohotovo: “Tak nič, nechajte mi to rozpustené…”

V prípade blondínok ide ale ohľadom inteligencie len o predsudok, ktorý žiaľ dodnes pretrváva.
blond vlasyVedeli ste, že práve blondínky tvoria tretinu všetkých Mensa členov? (Mensa = medzinárodna organizácia združujúca nadpriemerne inteligentných ľudí).

Predsudky však napriek tomu pretrvávajú. V skutočnosti sú blondínky čarodejnice v predávaní, skvele sa hodia do reklamy. Podľa istej štatistiky na nete dokonca dve z troch slovenských moderátoriek majú

blond vlasy.

A jeden výskum nedávno odhalil, že blondínky za pultom predajú o 20% viac ako ich kolegyne s inou farbou vlasov. Zrejme zvýšený záujem o blondínky vyplýva z faktu, že na svete tvoria prirodzené blondínky iba 2% populácie…

blond vlasyA ak teraz premýšľate o farbení vlasov a chcete aby vám farba dobre chytila, prečítajte si najskôr príspevok o silikónoch vo vlasoch…

A aké sú vaše skúsenosti?

Som zvedavá, aké skúsenosti s blondínkami máte vy. Napíšte mi dole do komentárov pod článok.

Ak sa vám článok páčil a myslíte si, žeby o ňom mali vedieť aj vaši priatelia, zdieľajte ho prosím na FB.

Zdroje:
https://www.mensa.sk/
http://www.najlepsie-vtipy.sk/vtipy-o-blondinkach/3/

Eva N.
Eva N.
Eva N. sa od roku 2010 intenzívne zaoberá problematikou ženských vlasov. Študovala staré recepty našich babičiek ako i východné medicínske prístupy k vlasovej problematike. Presadzuje kombináciu pôvodných receptov s prírodnými modernými prípravkami. (v súčasnosti pod značkou Eva N. už pracuje tím viacerých poradcov)
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracúvania osobných údajov.

 • Spýtajte sa trichológa

  Nechce sa vám čítať blog, ebook či robiť si vlasový test a čakať? Napíšte priamo nášmu vlasovému špecialistovi:

  Stlačením tlačidla "Odoslať" súhlasíte s tým, aby sme vám posielali na vložený email komunikáciu s našimi vlasovými špecialistami, správy s vlasovou tematikou a obsah z oblasti krásnych a zdravých vlasov a súvisiacich informácií. Pre úplné potvrdenie ešte potvrďte overovací email, ktorý vám bude ihneď odoslaný do schránky. Ak už nebudete chcieť informácie na email ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz - bude v každom emaily. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracúvame ich podľa prísnych zásad spracovania osob.údajov.
 • Najnovšie články
 • Nemám čas sledovať blog, a preto chcem dostávať mailom info o nových článkoch:

  Stlačením tlačidla súhlasíte s tým, aby sme vám posielali na vložený email správy s vlasovou tematikou, zaujímavý obsah z oblasti krásnych a zdravých vlasov a súvisiacich informácií. Pre úplné potvrdenie ešte potvrďte overovací email, ktorý vám bude ihneď odoslaný do schránky. Na nové emaily sa môžete tešiť spravidla 1x týždenne. Ak už nebudete chcieť informácie na email ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz - bude v každom emaily. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracúvame ich podľa prísnych zásad spracovania osob.údajov.
 • Stiahnite si na mail ebook:

  "Neubližujte už viac svojim vlasom alebo 7 VEĽKÝCH omylov pri starostlivosti o vlasy"