konopny-olej-blog_expert-na-vlasy

Odhaľte tajomstvo konopného oleja

… alebo 10 benefitov pre vlasy a pokožku

Konopný olej pomáha stimulovať rast vlasov, zlepšuje prekrvenie pokožky hlavy a predchádza jej vysušovaniu, ľahko sa vstrebáva, čím ju hlboko vyživuje. Proteíny v oleji obsiahnuté prispievajú k tvorbe keratínu, ktorý tvorí podstatnú časť vlasov a pomáha predchádzať lámavosti.

Prečo sme konopný olej pridali do vlasovej kozmetiky The GARDEN?

 • sa veľmi dobre sa vstrebáva, pokožka po jeho aplikácii nie je mastná
 • pôsobí protizápalovo, regeneračne a antibakteriálne
 • harmonizuje stav kožných buniek a vyrovnáva pH pokožky
 • pomáha obnovovať prirodzený ochranný mikrofilm a tým zvyšuje odolnosť pokožky voči negatívnemu pôsobeniu vonkajšieho prostredia
 • je hypoalergénny, takže sa skvele hodí  aj pre citlivú a ekzematickú pokožku alebo jemnú pokožku detí
 • redukuje tvorbu vrások
 • vlasom dodáva lesk a nechtom tvrdosť
 • pomáha hlavne pri akné, atopickom ekzéme a lupienke
 • upokojuje svrbenie a pálenie pokožky, pomáha pri hojení rán
 • má najvyšší podiel účinných látok zo všetkých rastlinných olejov.
The GARDEN prirodna vlasova kozmetika_76582247_Cannabis Sativa Oil

Konopný olej v kozmetike The GARDEN sa získava z technického konope (cannabis sativa seed oil), neobsahuje teda omamnú látku THC, zbytočne by ste čakali na veselé zážitky 😉

“Na vlasoch nešetri. Mysli na to, že ich nosíš stále so sebou.”
Adrián M., trichológ

Olej je v šampónoch naviac obohatený o byliny ako rozmarín, levanduľa, nechtík, sladké drievko či aloe atď. V Golden Scalp Serum, čo je zmes konopného, levanduľového, nechtíkového a rozmarínového oleja, nájdete ešte aj vitamíny C a E. Svojim zložením je tak sérum predurčené na používanie nielen na pokožku hlavy, ale po celom tele.

Okrem séra nájdete konopný olej tiež v maske (White Hair Mask), vlasovom mlieku (White Hair Milk) a v šampónoch GOLDEN a WHITE (Golden Formula Shampoo, White Formula Shampoo).


Budem rád, ak si nájdete čas a napíšete mi, čo si o tom myslíte, prípadne otázky k tejto téme.
Ak si myslíte, žeby tento článok 
mohol byť užitočný pre niekoho z vašich známych a priateľov, zdieľajte ho. Vďaka.

Adrián M.
Adrián M.
Adrián spolupracuje so stránkou expertnavlasy.sk ako trichológ - špecialista na vlasy a vlasovú pokožku, ktorý diagnostikuje príčiny vypadávania vlasov, poškodenia či rednutia vlasov, ochorenia pokožky hlavy a venuje sa liečbe v závislosti na príčine. Po niekoľkoročnej praxi v oblasti vlasového poradenstva a spolupráci na vývoji receptúr vlasovej kozmetiky ukončil v roku 2016 vzdelávanie v oblasti trichológie a prax v práci s trichologickou mikrokamerou v Prahe. V roku 2017 navrhol zloženie úspešného tonika a šampónu proti nadmernému padaniu a na podporu rastu vlasov pod značkou Rapuncell. Momentálne sa venuje trichologickým vyšetreniam vlasových korienkov a návrhu receptúr komplexnej sady prírodnej vlasovej kozmetiky The GARDEN v spolupráci s diplomovaným fytoterapeutom tradičnej čínskej medicíny.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracúvania osobných údajov.

 • Spýtajte sa trichológa

  Nechce sa vám čítať blog, ebook či robiť si vlasový test a čakať? Napíšte priamo nášmu vlasovému špecialistovi:

  Stlačením tlačidla "Odoslať" súhlasíte s tým, aby sme vám posielali na vložený email komunikáciu s našimi vlasovými špecialistami, správy s vlasovou tematikou a obsah z oblasti krásnych a zdravých vlasov a súvisiacich informácií. Pre úplné potvrdenie ešte potvrďte overovací email, ktorý vám bude ihneď odoslaný do schránky. Ak už nebudete chcieť informácie na email ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz - bude v každom emaily. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracúvame ich podľa prísnych zásad spracovania osob.údajov.
 • Najnovšie články
 • Nemám čas sledovať blog, a preto chcem dostávať mailom info o nových článkoch:

  Stlačením tlačidla súhlasíte s tým, aby sme vám posielali na vložený email správy s vlasovou tematikou, zaujímavý obsah z oblasti krásnych a zdravých vlasov a súvisiacich informácií. Pre úplné potvrdenie ešte potvrďte overovací email, ktorý vám bude ihneď odoslaný do schránky. Na nové emaily sa môžete tešiť spravidla 1x týždenne. Ak už nebudete chcieť informácie na email ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz - bude v každom emaily. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracúvame ich podľa prísnych zásad spracovania osob.údajov.
 • Stiahnite si na mail ebook:

  "Neubližujte už viac svojim vlasom alebo 7 VEĽKÝCH omylov pri starostlivosti o vlasy"