DuoLife RegenOil Liquid Gold olej

Prvý olej na vlasy, ktorý sa pije

Áno, čítate správne.
Chcem vám predstaviť prvý olej na vlasy, ktorý sa pije.
 
Isto viete, že pre krásu a zdravie vlasov sú potrebné zdravé vlasové korienky. Ich zdravie je základom rastu hrubých, pevných, elastických vlasov, ktoré nevypadávajú. Minulý víkend som prvýkrát držal v ruke tento mimoriadny za studena lisovaný druh oleja.
Z pohľadu trichológa obsahuje ideálne kombinácie nutrientov pre RAST zdravých a silných vlasov.

Novinka DuoLife RegenOil Liquid Gold sa zakladá na úplne prevratnom zložení spočívajúcom v ideálne zostavenej báze 13-ich nerafinovaných rastlinných olejov lisovaných za studena a obohatených prírodným vitamínom K2 MK7 a prírodným vitamínom D3.
Jeho úlohou je nielen dodať ľudskému telu potrebné zložky, ale aj priaznivo ovplyvňovať fyziologické procesy v organizme a podporovať zdravie.

Čo všetko s lyžičkou oleja dopravíte do svojho tela?

 • slnečnicový olej, ľanový olej a kukuričný olej
 • slnečnicový olej s extraktom rakytníka
 • olej z vlašských orechov
 • Liquid Gold - olej na vlasy ktory sa pijekonopný olej a slnečnicový olej s extraktom ruže šípky
 • olej z výhonkov pšenice, olej z hroznových jadierok
 • sezamový olej. olej zo semiačok bodliaka mliečneho
 • olej z pekanového orecha, olej z cedrových (píniových) orieškov
 • prírodný vitamín K2MK7, výťažok z extraktu natto
 • prírodný vitamín D, výťažok z lišajníka
Pomer kyselín Omega-3 k Omega-6 sa pohybuje v rozmedzí od 1:1 do 1:5, čo umožňuje zachovať tzv. “Správny pomer”.  Vitamín D3, ktorý je vo výrobku prítomný, pochádza z lišajníkov, a preto je vhodný pre vegánov či vegetariánov.
Už dávno som sa nestretol na trhu s takým prevratným produktom, ktorý okrem zdravia vlasov, pokožky či kostí rieši aj vybalansovaný pomer Omega 3-6-9 mastných kyselín.
Myslím, že tento olej sa skutočne zapíše do dejín trichológie ako “Prvý olej na vlasy, ktorý sa pije.”
NA ZDRAVIE !
S olejom sme si potykali a hneď ho aj objednali, takže ho pre vás už máme medzi prvými v Európe.
Časom isto napíšem detailnejšie o pôsobení tohto oleja na zdravie vlasov, nechtov a pokožky v samostatnom článku na blogu.
Chcete viac info o oleji na vlasy? ► kliknite SEM ◄

Budem rád, ak si nájdete čas a napíšete mi, čo si o tejto téme myslíte, prípadne otázky k nej.
Ak si myslíte, žeby tento článok mohol byť užitočný pre niekoho z vašich známych a priateľov, zdieľajte ho. Vďaka.

Mohlo by vás zaujímať:
stránka výrobcu oleja
ďalšie doplnky výživy podporujúce zdravie nielen vlasov

Adrián M.
Adrián M.
Adrián spolupracuje so stránkou expertnavlasy.sk ako trichológ - špecialista na vlasy a vlasovú pokožku, ktorý diagnostikuje príčiny vypadávania vlasov, poškodenia či rednutia vlasov, ochorenia pokožky hlavy a venuje sa liečbe v závislosti na príčine. Po niekoľkoročnej praxi v oblasti vlasového poradenstva a spolupráci na vývoji receptúr vlasovej kozmetiky ukončil v roku 2016 vzdelávanie v oblasti trichológie a prax v práci s trichologickou mikrokamerou v Prahe. V roku 2017 navrhol zloženie úspešného tonika a šampónu proti nadmernému padaniu a na podporu rastu vlasov pod značkou Rapuncell. Momentálne sa venuje trichologickým vyšetreniam vlasových korienkov a návrhu receptúr komplexnej sady prírodnej vlasovej kozmetiky The GARDEN v spolupráci s diplomovaným fytoterapeutom tradičnej čínskej medicíny.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracúvania osobných údajov.

 • Spýtajte sa trichológa

  Nechce sa vám čítať blog, ebook či robiť si vlasový test a čakať? Napíšte priamo nášmu vlasovému špecialistovi:

  Stlačením tlačidla "Odoslať" súhlasíte s tým, aby sme vám posielali na vložený email komunikáciu s našimi vlasovými špecialistami, správy s vlasovou tematikou a obsah z oblasti krásnych a zdravých vlasov a súvisiacich informácií. Pre úplné potvrdenie ešte potvrďte overovací email, ktorý vám bude ihneď odoslaný do schránky. Ak už nebudete chcieť informácie na email ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz - bude v každom emaily. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracúvame ich podľa prísnych zásad spracovania osob.údajov.
 • Najnovšie články
 • Nemám čas sledovať blog, a preto chcem dostávať mailom info o nových článkoch:

  Stlačením tlačidla súhlasíte s tým, aby sme vám posielali na vložený email správy s vlasovou tematikou, zaujímavý obsah z oblasti krásnych a zdravých vlasov a súvisiacich informácií. Pre úplné potvrdenie ešte potvrďte overovací email, ktorý vám bude ihneď odoslaný do schránky. Na nové emaily sa môžete tešiť spravidla 1x týždenne. Ak už nebudete chcieť informácie na email ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz - bude v každom emaily. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracúvame ich podľa prísnych zásad spracovania osob.údajov.
 • Stiahnite si na mail ebook:

  "Neubližujte už viac svojim vlasom alebo 7 VEĽKÝCH omylov pri starostlivosti o vlasy"