Laura nám napísala:

"Ahojte Žienky,
veľmi rada by som sa s vami podelila o moje skúsenosti s kozmetikou The Garden. Ale poďme pekne poporiadku.

Nikdy som nepatrila k ženám, ktoré sa mohli pýšiť svojou hustou a zdravou hrivou. Moje vlasy boli vždy spľasknuté, riedke a naviac sa príšerne mastili. Keď som mala 15 rokov vlasy som si prvýkrát zafarbila. Najskôr sa mi to zdalo ako najlepšie možné riešenie, moje vlasy sa konečne začali lesknúť a prestali sa mastiť. Častým farbením, odfarbovaním, fénovaním a používaním nesprávnych šampónov moje vlasy výrazne ubúdali. Keď som sa sprchovala, vypadlo mi enormné množstvo vlasov."

Lara Vans-15r

Fáza hľadania...

"Hľadala som riešenie môjho problému a narazila som na vlasovú kozmetiku Milva. Na internete som našla množstvo pozitívnych recenzií a tak som neváhala ju vyskúšať. Bohužiaľ moja skúsenosť s touto kozmetikou nebola vôbec príjemná.  Vlasy som mala extrémne presušené, bez lesku a môj problém sa ani zďaleka nevyriešil.  Práve naopak vlasy boli čím ďalej tým viac v dezolátnom stave. Vyskúšala som množstvo šampónov žihľavový, brezový, pivný alebo šampón z Bulharskej ruže. Tieto čiastočne zlepšili kvalitu mojich vlasov a dodali im potrebný lesk ale stále to ešte nebolo stopercentné."

Laura02-recenzia the garden tonikum rapuncell white

Aké boli očakávania Laury?

"A vtedy sa to stalo! Na instagrame som objavila stránku @expert_na_vlasy
Zo začiatku som bola veľmi skeptická keďže som vyskúšala množstvo rôznych šampónov  ale žiadny z nich nesplnil moje čakávania na 100%. Po niekoľkotýždňovom sledovaní som sa predsa len odhodlala a objednala si na skúšku šampón značky The Garden White a tonikum Rapuncell White." Nemala som žiadne veľké očakávania, zasa ďalší ”tuctový šampón”, hovorila som si. 

Laura04-recenzia the garden tonikum rapuncell white

Prvý dojem...

"Spomínam si ako som si ním prvýkrát umývala vlasy, bolo to neuveriteľné šampón bez parabénov, silikónov, umelých farbív a taká neskutočná pena ktorá perfektne vyčistila pokožku mojej hlavy to bol neopísateľný pocit aký som nikdy pri žiadnom šampóne nezažila! Už po prvom týždni používania šampónu a tonika rapuncell  ma kozmetika The Garden presvedčila že skutočne funguje!! Moje vlasy, boli hebkejšie na dotyk, lesklejšie, celkovo pôsobili omnoho zdravšie, všimla som si tiež rast nových vláskov."

Laura03-recenzia the garden tonikum rapuncell white

Vynaliezavé dievčatko ;)

"Keďže sa považujem za poriadneho výmyselníka, tonikum rapuncell som začala používať nielen na vlasy ale aj na obočie, chcela som sa presvedčiť či tonikum skutočne funguje, pretože ako sa hovorí dôveruj ale preveruj.  Už po dvoch týždňoch som neverila vlastným očiam, chĺpky mi začali rásť aj na miestach kde nikdy predtým nerástli alebo boli len veľmi jemné preto som si obočie musela dokresľovať. Nebola som jediná kto si tieto zmeny všimol :)  pravidelne sa ma ženy pýtajú čo na obočie používam že ho mám tak krásne dokonca či ho mám vytetované haha :)"

Laura05-recenzia the garden tonikum Rapuncell white

"Kozmetika The Garden ma presvedčila že existujú prírodné produkty ktoré skutočne fungujú a nemusia vás stáť majland! Vyriešila môj vlasový problém, zlepšila kvalitu mojich vlasov, naštartovala ich rast a priblížila ma k môjmu snu o krásnych, dlhých a najmä zdravých vlasoch po ktorých určite túži každá z nás."

Ak si chceš prečítať komplet celý mail od Laury, klikni na nasledujúci obrázok...

recenzia TG - Lara Vansová the garden tonikum rapuncell

Chceš podobné výsledky aj ty?

Nemusíš objavovať Ameriku,
zopakuj to, čo pomohlo ženám pred tebou...
(kliknutím sa maily zväčšia)

Monika S.

Aj ja Ďakujem, že ste!!!!! Konečne sa skončilo moje trápenie s vlasmi. Prestávajú vypadávať a rastú nové. A to som prednedávnom začala používať Vaše výrobky na odporúčania pána trichológa. Ďakujem.

Zväčšiť email
Referencia 3cho - Monika Sel recenzia the garden

Júlia Adamčíková

Ďakujem krásne, idem čítať :) Máte úžasný blog a nesmierne rada čítam nové a nové články :) A o pôsobení vašej kozmetiky na moje vlásky už ani nehovorím :)  Neverila som, že na moje vlasy ešte vôbec existuje nejaký liek. Váš šampón a balzam a taktiež aj vlasove tonikum robí s mojími vlasmi zázraky, a to ich nepoužívam ani mesiac :) Fotila som sa pred používaním týchto neuveriteľných výrobkov a určite sa odfotím aj po pár mesiacoch používania výrobkov a podelím sa s ostatnými ženami, ktoré tiež chcú mať krásne a zdravé vlasy :) Už teraz sa neviem dočkať na konečný výsledok a následne udržiavanie už zdravých vlaskov :) Určite Vám ešte budem písať :) teraz sa už idem vrhnúť na ten ebook ❤❤ Majte sa :)

Zväčšiť email
recenzia EnE -Júlia Adamčíková the garden rapuncell

Domča Lio Kertészová

Predtým, ako som používala túto značku, mi vlasy za mesiac skoro nerástli... ale vďaka radám, čo sú aj na Instagrame, a hlavne vďaka výrobkom ako je šampón, maska a tonikum mi rastú za mesiac 2 centimetre. Všetci mi vravia, aké už mám dlhé vlasy a lesklé... neverila som, ale už odporúčam. Aj kamarátka si už objednala a povedala som jej, že nech sa teší na výsledok 

Zväčšiť recenziu
FB-recenzia-Domča Lio the garden rapuncell

Predstav si,
že napodobníš postup Laury či iných dievčat
a vďaka tomu tvoje vlasy konečne prestanú padať, začnú znovu rásť a ešte budeš mať aj hustejšie obočie. 


Aký je to pocit?

som vas som slovensky

Je už len na tebe,
či urobíš ďalší krok alebo zostaneš tam, kde si.

Naviac, v týchto dňoch ušetríš na celej sade 5,00€

Akú sadu používa Laura na suché vlasy po dĺžke a normálny typ vlasovej pokožky?

The GARDEN - balicek White maska,tonikum,šampón,balzam ESH
-10%
Balíček vlasovej starostlivosti o suché vlasy po dĺžke a normálnu…

Akú sadu by používala Laura, keby mala suché vlasy po dĺžke a mastný typ vlasovej pokožky?

The GARDEN - balicek Silver maska,tonikum,šampón,balzam ESH
-10%
Balíček vlasovej starostlivosti o suché vlasy po dĺžke a mastný typ pokožku vlasov. Obsahuje šampón, tonikum, vlasový balzam a masku.

Akú sadu by používala Laura, keby mala suché vlasy po dĺžke a suchý typ vlasovej pokožky?

The GARDEN - balicek Golden maska,tonikum,šampón,balzam ESH
-10%
Balíček vlasovej starostlivosti o suché vlasy po dĺžke a suchú, citlivú pokožku vlasov. Obsahuje šampón, tonikum, vlasový balzam a masku.

Potrebujete poradiť?

Bc. Adrián Mokriš
trichológ - vlasový špecialista
tel. 0903 904 980
adrian@expertnavlasy.sk

Adrian M. senior trichologist thegarden cosmetics