Ako zregenerovať poškodené vlasy

Ak sú už vaše vlasy poškodené z akejkoľvek príčiny, samy sa neopravia. Existujú ale 3 spôsoby regenerácie pre poškodené vlasy, ktorými môžeme vlasy viacmenej zachrániť.

(Tento článok nebol zamýšľaný ako kompletný zoznam všetkých známych riešení, ale skôr ako rýchla prvá pomoc 😉

1.) najrýchlejší spôsob – ZVONKA priamo na VLASY

Používaním vhodnej vlasovej kozmetiky sa na vlase vytvorí tenký film, ktorý vyhladí a zrovná vlasový povrch a vráti vlasom lesk.
Riešenie pre poškodené vlasy zabezpečujú kondicionéry, masky a lesky na vlasy. Riešenie je dočasné, a preto ho treba opakovať 😉
Tu sa ponúka napr. aplikácia želatínovej masky (kliknite SEM) alebo vlasového balzamu The GARDEN White Hair Cream, ktorý bol práve na túto aplikáciu navrhnutý (kliknite SEM)

2.) dlhodobejší proces – ZVONKA na vlasovú pokožku,

čo môže trvať až niekoľko týždňov podľa úrovne, v akej sa poškodené vlasy nachádzajú. Tu pomáhajú vlasové toniká s rastlinnými extraktami, vlasové kúry a masky.

masaz vlasovej pokozkyDôležité sú pravidelné masáže pokožky hlavy po aplikácií vlasového tonika (ideálne až 2x denne), napr. chinínového alebo ženšen-goji, ktoré boli k tomu účelu navrhnuté. Vlasové tonikum by malo mať profesionálny aplikátor, aby ho bolo možné aplikovať na mokré vlasy po umytí, ale aj na suché vlasy tak, aby ich tonikum nezmáčalo. Aby sme napr. v zime po aplikácii neodchádzali s mokrými vlasmi von… (kliknite SEM)

3.) dlhá ale trvácna cesta – ZVNÚTRA správnou výživou.

Vždy po vlasovom teste posielam aj doporučenia stravy, návrhy na zmenu jedálnička resp. v úvodných balíkoch doporučenia na doplnky výživy pre vlásky. Treba im dodať najmä vitamíny, minerály, aminokyseliny. Táto cesta pre poškodené vlasy je niekoľkomesačná až ročná, ale výsledkom sú pevné, pružné a zdravé vlasy… (vlasový test: (kliknite SEM))

Nech sa rozhodnete pre ktorúkoľvek cestu,
rada vás ňou budem sprevádzať…

Pretože každá žena si zaslúži zdravé a krásne vlasy.
(Eva N.)

Eva N.
Eva N.
Eva N. sa od roku 2010 intenzívne zaoberá problematikou ženských vlasov. Študovala staré recepty našich babičiek ako i východné medicínske prístupy k vlasovej problematike. Presadzuje kombináciu pôvodných receptov s prírodnými modernými prípravkami. (v súčasnosti pod značkou Eva N. už pracuje tím viacerých poradcov)
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracúvania osobných údajov.

 • Spýtajte sa trichológa

  Nechce sa vám čítať blog, ebook či robiť si vlasový test a čakať? Napíšte priamo nášmu vlasovému špecialistovi:

  Stlačením tlačidla "Odoslať" súhlasíte s tým, aby sme vám posielali na vložený email komunikáciu s našimi vlasovými špecialistami, správy s vlasovou tematikou a obsah z oblasti krásnych a zdravých vlasov a súvisiacich informácií. Pre úplné potvrdenie ešte potvrďte overovací email, ktorý vám bude ihneď odoslaný do schránky. Ak už nebudete chcieť informácie na email ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz - bude v každom emaily. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracúvame ich podľa prísnych zásad spracovania osob.údajov.
 • Najnovšie články
 • Nemám čas sledovať blog, a preto chcem dostávať mailom info o nových článkoch:

  Stlačením tlačidla súhlasíte s tým, aby sme vám posielali na vložený email správy s vlasovou tematikou, zaujímavý obsah z oblasti krásnych a zdravých vlasov a súvisiacich informácií. Pre úplné potvrdenie ešte potvrďte overovací email, ktorý vám bude ihneď odoslaný do schránky. Na nové emaily sa môžete tešiť spravidla 1x týždenne. Ak už nebudete chcieť informácie na email ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať kliknutím na odhlasovací odkaz - bude v každom emaily. Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracúvame ich podľa prísnych zásad spracovania osob.údajov.
 • Stiahnite si na mail ebook:

  "Neubližujte už viac svojim vlasom alebo 7 VEĽKÝCH omylov pri starostlivosti o vlasy"